اخبار بین المللی

پارک آبی آتلانتیس دبی | زادگاه سرسره های هولناک

از مهم ترین کشورهای توریستی که از سال ها پیش ایرانیان به آن سفر می کردند و با مردمانش مراودات مالی و تجاری داشتند کشورهای عربی و به ویژه سرزمین نفت خیز امارات متحده ی عربی ایست، کشوری ثروتمند که در چند سال گذشته در زمینه ی جذب گردشگر فعالیت های زیادی کرده است.

برترین شهر امارات که به دلیل ساحلی بودنش بیشتر باب میل گردشگران است دبی می باشد؛ سرزمینی مملو از امکانات برای گردش و تفریح و گذراندن اوقاتی خوش در کنار خانواده و دوستان.

ادامه مطلب

اهواز هوا ندارد ، جاذبه های شهر زیر گرد و خاک+تصاویر

جنوب ایران؛ سرزمینی آشنا با آفتاب و آب که ساکنانش با جان و دل پذیرای مهمانانشان می شوند.خوزستان، فرزند ایران که در برگ برگ تاریخ سرزمینمان جایگاهی ویژه دارد و رشادت ها و دلیری های مردمانش هنوز هم زبانزد خاص و عام است.

از زیبایی هایش هر چه بگوییم کم است؛ از تالاب ها و نخلستان ها که در طبیعتش جا خوش کرده اند تا جاذبه های تاریخی که در جای جای آن به چشم می خورند.

ادامه مطلب

معرفی انواع بلیط هواپیما و بهترین زمان خرید!

با افزایش تقاضا برای سفرهای هوایی یکی از مسائلی که ممکن است برای شما پیش بیاید انواع بلیط هواپیما خواهد بود؟ اینکه اصلاً چرا این همه تنوع در انواع مختلف بلیط هواپیما وجود دارد. عبارت‌هایی همچون کلاس‌های پروازی، بلیط اقتصادی یا اکونومی، بلیط بیزنس یا تجاری، بلیط فرست کلاس، بلیط‌های یک‌طرفه و دوطرفه و یا بلیط لحظه آخری و چارتری، به گوش شما آشنا خواهند بود اگر پیش از این تجربه خرید بلیط هواپیما را داشته‌اید.

ادامه مطلب

بهترین مقاصد سفر برای موسیقی دوستان | شهرهایی که بوی موسیقی می دهند

یکی از جالب ‌ترین عادت‌های رایج که می‌توان گفت بین تمامی انسان‌ها از هر نژاد و سلیقه‌ای مشترک است، شباهت آنها در علاقه به موسیقی است. فرقی نمی کند که موسیقی را در ژانرها و سبک‌های متفاوت بشنویم، تفاوتی ندارد که طرفدار موسیقی‌های پاپ باشیم یا جاز، به هرحال نوای معجزه گر یک صدای خوش حالمان را خوب می‎‌کند و صد البته که در این بین سلیقه‌ها متفاوت است، بعضی جاز می‌پسندند، بعضی راک، بعضی با صدای پیانو آرام می‌گیرند و بعضی دیگر موسیقی سنتی و محلی را دوست دارند.

ادامه مطلب
آخرین مطالب

دانشگاه آزاد اسلامی

 

لیست دانشگاه های آزاد اسلامی در مشهد

 

ادامه مطلب

مؤسسه آموزش عالی

 

منظور از موسسه‌های غیرانتفاعی، مراکزی هستند که از بودجه غیردولتی استفاده نموده و به صورت مستقل زیرنظر هیئت امنای مؤسسه اداره می‌گردند.
برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید ...

ادامه مطلب


دانشگاه علمی کاربردی

 

دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به فناوری تحقیقات و وزارت علوم، است که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخشهای مختلف اقتصادی و افزایش مهارت های حرفه ای فارغ التحصیلان مرکز آموزش که فاقد تجربه اجرایی می باشند تشکیل و با بکارگیری و سازماندهی امکانات، منابع مادی و انسانی دستگاه های اجرایی، نسبت به برگزاری دوره های علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام می کند.
برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید ...

ادامه مطلب
رزرو هتل -سارینا سفر توس
رزرو هتل -سارینا سفر توس
رزرو هتل -سارینا سفر توس
رزرو هتل -سارینا سفر توس