اطلاعات گردشگری کیش

سارینا سفر توس
سارینا سفر توس
پیست اسکیت روی یخ آیس رینک دامون کیش

تاریخ انتشار: 1396/01/23

دسته بندی: جاذبه های گردشگری

 

 

 پیست اسکیت روی یخ آیس رینک دامون واقع در مرکزخرید دامون کیش، در تاریخ 93/01/01 افتتاح شد.آیس رینک دامون در حال حاضر تنها پیست اسکیت روی یخ در جزیره کیش هست و دومین سالن....

برای ادامه خبربا سارینا سفر توس همراه باشید...

در ادامه بخوانید

تعطیلات نوروزی در جزیره زیبای کیش

تاریخ انتشار: 1395/12/21

دسته بندی: اخبار گردشگریتعطیلات طولانی نوروز، فرصت بسیار مناسبی برای مسافرت است، آب و هوای خیلی از نقاط دنیا هم در این زمان بسیار مناسب است،و زمان بسیار خوبی  برای گذرندان اوقاتی فرح‌بخش می باشد.

در ادامه جهت آشنایی بیشتر با این خبر با سارینا سفر توس همراه باشید.... .

در ادامه بخوانید

هتل آرامیس

تاریخ انتشار: 1396/01/21

دسته بندی: هتل آرامیس

 

 
 
 
 
هتل سه ستاره آرامیس در شمال شرقی جزیره زیبای کیش نزدیک به بازار پردیس در سال 1387 افتتاح گردیده است.
این هتل با 4 طبقه و 64 واحد اقامتی با اندازه های مختلف با چشم اندازهای زیبا و دلپذیر به همراه ارائه امکانات و خدمات مطلوب ، دارای ظرفیت 128 نفر می باشد و نزدیکی به بازارها و مناطق گردشگری از ویژگی‌های آن بشمار می‌آید. این هتل با محیط شیک و چیدمان کلاسیکی که دارد سعی دارد تا محیطی دلنشین را برای گردشگران به این جزیره رویایی رقم بزند

در ادامه بخوانید

هتل صدف

تاریخ انتشار: 1395/12/18

دسته بندی: هتل صدف

مجموعه هتل بين المللى صدف کیش بر اساس استانداردهاى بين المللى و با نمايى به شکل صدف در زمينى بالغ بر ۱۵ هزار متر مربع داراى ۵۵ اتاق و ۱۴۰ تخت، در مجاورت مراکز بزرگ تجارى جزيره در سال ۱۳۸۱ به بهره بردارى رسيد.

در ادامه بخوانید

هتل شایگان

تاریخ انتشار: 1395/12/16

دسته بندی: هتل شایگان

هتل شایگان کیش چند سالی است طرفداران بسیاری با ارائه خدمات بهتر و با کیفیت بیش از پیش و در اختیار گرفتن نیروهای مجرب با برخوردی مناسب به خود جلب کرده. همچنین تا به حال موفق به کسب دو جایزه با ارزش در زمینه خدمات هتلداری و برند برتر شده است.

در ادامه بخوانید