سفرنامه

همه چیز درباره سفر به کیش

تاریخ انتشار: 1395/12/03

دسته بندی: سفرنامه

همه چیز درباره سفر به کیش

در ادامه بخوانید

سفر نامه به جزیره قشم

تاریخ انتشار: 1395/11/02

دسته بندی: سفرنامه

 

 

شاید به جرات بتوان گفت بیشتر مسافرانی که به قشم سفر می کنند، تمام جاذبه های دیدنی این جزیره بکر را نمی بینند. تنوع جاذبه های طبیعی در این جزیره مانند فاصله آنها از هم بسیار زیاد است بنابراین خیلی از مسافران بیشتر خود را مشغول خرید از بازارهای درگهان و قشم می کنند و از تماشای این جاذبه های گردشگری غافل می مانند. 

جزیره قشم بزرگ ترین جزیره خلیج فارس و یکی از بزرگ ترین جزیره غیرمستقل دنیاست که ۱۴۹۱ کیلومترمربع وسعت دارد. حالا اگر قصد این سفر را دارید به گونه ای برنامه ریزی کنید که برای بازدید از لااقل مهم ترین دیدنی های جزیره وقت داشته باشید. در بیشتر هتل های قشم که هیچ کدام ۵ ستاره هم نیستند، تورهای گردشگری جزیره وجود دارد، ثبت نام کرده و از این فرصت استفاده کنید. 

در ادامه بخوانید

زنان گیلان در سفرنامه سیاحان خارجی

تاریخ انتشار: 1395/09/02

دسته بندی: سفرنامه

افراد متعددی از گذشته های دور تا کنون به خطه زیبا و سرسبز گیلان سفر کرده اند و وبرخی نیز سفرنامه های گوناگونی را گردآوری کرده اند با سارینا سفر توس همراه باشید...

در ادامه بخوانید

 سفرنامه اصفهان نوشته شیخ عیسی لواسانی

تاریخ انتشار: 1395/08/19

دسته بندی: سفرنامه

سفرنامه اصفهان نوشته شیخ عیسی لواسانی است که به شماره 1634 که در مرکز احیاء میراث اسلامی نگهداری می-شود. از این سفرنامه جز نسخه یاد شده، در جایی نشانی دیده نشده است. گزارش مربوطه، از سال 1302 و زمانی است که وی در سن 25 سالگی به اصفهان مسافرت کرده است.

در ادامه بخوانید

 توصیف اصفهانِ هزار سال قبل توسط ناصر خسرو

تاریخ انتشار: 1395/08/19

دسته بندی: سفرنامه

 هشتم صفر سنه اربع و اربعین و اربعمایه بود که به شهر اصفهان رسیدیم. از بصره تا اصفهان صد و هشتاد فرسنگ باشد. شهری است بر هامون نهاده، آب و هوایی خوش دارد و هرجا که ده گز چاره فرو برند آبی سرد خوش بیرون آید وشهر دیواری حصین بلند دارد و...

در ادامه بخوانید

اطلاعات گردشگری

تبلیغات

Themeforest Audiojungle Grahpicrive Tutsplus