بین المللی

آشنایی با بی آغلو استانبول

تاریخ انتشار: 1396/05/18

دسته بندی: بین المللی

بی اغلو استانبول را از دست ندهید!

 

 


بی اغلو از آن جاهایی است که نباید در سفر به استانبول از دست داد.کشور ترکیه یکی از کشورهایی است که مورد علاقه ی ایرانی هاست. وجود جاذبه های گردشگری زیاد، شباهت فرهنگی، مردم خونگرم و صمیمی و همسایگی آن با ایران و نزدیک بودن به کشورمان باعث شده تا ترکیه و توراستانبول یکی از اولین انتخابهای هر کسی برای سفر به یک کشور خارجی باشد. اگر می خواهید تور استانبول را خریداری کنید، پیشنهاد می کنیم حتما از بی اغلو دیدن کنید.برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید...

در ادامه بخوانید

درختان پول در انگلیس

تاریخ انتشار: 1396/05/16

دسته بندی: بین المللی

درختان عجیب در انگلیس 

در انگلیس درختانی  وجود دارد که بر رویشان پول سبز می شود! برای آشنایی با این درختان عجیب پول در ادامه سارینا سفر توس را همراهی کنید.

در ادامه بخوانید

چه بر سر اتاق کهربای قصر کاترین آمد؟!

تاریخ انتشار: 1396/05/11

دسته بندی: بین المللی

اتاق طلایی قصر کاترین
یکی از جذابیت های بازدید از قصرهای پادشاهی و تاریخی علاوه بر زیبایی و شکوه تماشایی شان دانستن تاریخ پرفراز و نشیبی است که در گوشه گوشه این قصرها اتفاق افتاده است. روسیه قصرهای باشکوه زیادی دارد که در دل یکی از این قصرها، اتاق کهربا سالیان سال خودنمایی می کرد، اتاقی که برق جواهراتش چشمان هر بازدید کننده ای را به خود خیره می کرد و در طول تاریخ سرگذشتی شنیدنی را از سر گذراند، برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید.

در ادامه بخوانید

عجیب ترین کوه دنیا!

تاریخ انتشار: 1396/05/10

دسته بندی: بین المللی

 


کوهستان با آب و هوای دل انگیز و چشم اندازه های تماشایی اش همیشه گروهی از گردشگران را به خود جلب می کنند، کوهستان هایی که بعضی از آن ها ویژگی های منحصربفرد و عجیبی دارند که آن ها را از دیگر کوه های دنیا متمایز کرده است یکی از این کوه ها، کوهستان تیانزی (Tianzy) در استان هونان چین است که چشم اندازهای خیال انگیزش هر گردشگری را شیفته این کوه می کند، با سارینا سفرتوس همراه باشید تا با عجیب ترین کوهستان دنیا آشنا شوید. 

در ادامه بخوانید

آشنایی با جاذبه های گردشگری بدروم در کشور ترکیه

تاریخ انتشار: 1396/05/09

دسته بندی: بین المللی

 

 

 

 

 بدروم که دارای جاذبه های گردشگری، تجاری و فرهنگی است، در سواحل ترکیه واقع شده و به دلیل تنوعی که در جاذبه هایش دارد، همگان با علایق مختلف (علاقه مند به تاریخ، خرید و گشت و گذار) را به سمت خود می کشاند

در ادامه مطلب، با سارینا سفر توس همراه باشید...

در ادامه بخوانید

اطلاعات گردشگری

تبلیغات

Themeforest Audiojungle Grahpicrive Tutsplus